Aktualności

2020-03-26
Już dzisiaj koniec drugiego etapu SIGG!
Drodzy Uczestnicy SIGG, dzisiaj macie ostatnią szansę na dokonanie ostatnich transakcji! Przypominamy, że 10 najlepszych Zespołów drugiego etapu zmierzy się w Finale. Powodzenia!
2020-03-17
Półmetek drugiego etapu już za nami
Gratulujemy Waszych ponadprzeciętnych wyników w II etapie SIGG. Czołówka jest imponująca. Trafiliście na niecodzienną i bardzo specyficzną sytuację na rynku. Gratulujemy wytrwałości i dalej obserwujemy Wasze wyniki. Powodzenia!
2020-03-11
Pierwsze zlecenie
Uczestnicy SIGG! Do końca tygodnia macie szansę na realizację pierwszego zlecenia! Zachęcamy również do korzystania z materiałów edukacyjnych dostępnych na platformie gieldatoproste.pl, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę m. in. na temat kontraktów terminowych. Powodzenia!
2020-02-27
Ponowne uruchomienie drugiego etapu SIGG
Dziś ponownie uruchamiamy II etap SIGG. Wynika to z kwestii technicznych, które pojawiły się w pierwszych dniach od rozpoczęcia II etapu gry. Tym samym wszystkie zespoły rozpoczynają grę z kapitałem wyjściowym 10 tys. złotych. Uczestnicy mają 7 dni na realizację pierwszej transakcji licząc od dnia dzisiejszego. Pozdrawiamy, Zespół SIGG
2020-01-27
Wyniki I etapu SIGG
Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej GPW zostały dodane wyniki I etapu SIGG. Gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce I etapu oraz zdobyli nagrody na platformie edukacyjnej. Kolejna szansa w II etapie już po feriach. Wyniki: https://tiny.pl/tswh4
2020-01-13
Udanych ferii zimowych!
Tym, którzy już zaczynają ferie zimowe życzymy aktywnego odpoczynku. Zapraszamy do udziału w drugim etapie SIGG od dnia 25 lutego br.
2020-01-13
Zakończenie I etapu SIGG
Zgodnie z regulaminem SIGG zakończył się I etap gry. Wyniki pierwszego etapu zostaną opublikowane do dnia 24 stycznia 2020 r.
2019-12-16
Wyzwania na platformie edukacyjnej SIGG
Jeśli jeszcze nie zalogowaliście się do platformy edukacyjnej SIGG, to najwyższa pora, aby tam zajrzeć. Czeka na Was wiele nagród rzeczowych oraz nagrody dla całych klas polegających na dofinansowaniu przyjazdu autokarem do GPW. Nie przegapcie tej szansy! Czekamy na Was!
2019-12-04
Pierwsza transakcja do 6 grudnia w SIGG!
Nieaktywne Zespoły do dnia 6 grudnia powinny dokonać min. jednej transakcji. Po tym terminie zostaną wyłączone z rankingów i dalszej rywalizacji.
2019-11-18
Rewelacyjne stopy zwrotu SIGG!
Zespół Rolniky osiągnął zysk 4 224, 06 zł i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w naszym bieżącym ogólnopolskim rankingu. Pod koniec listopada i grudnia sprawdzimy Wasze stopy zwrotu i dla najlepszych drużyn wyślemy specjalne upominki.