Aktualności

2020-01-27
Wyniki I etapu SIGG
Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej GPW zostały dodane wyniki I etapu SIGG. Gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce I etapu oraz zdobyli nagrody na platformie edukacyjnej. Kolejna szansa w II etapie już po feriach. Wyniki: https://tiny.pl/tswh4
2020-01-13
Udanych ferii zimowych!
Tym, którzy już zaczynają ferie zimowe życzymy aktywnego odpoczynku. Zapraszamy do udziału w drugim etapie SIGG od dnia 25 lutego br.
2020-01-13
Zakończenie I etapu SIGG
Zgodnie z regulaminem SIGG zakończył się I etap gry. Wyniki pierwszego etapu zostaną opublikowane do dnia 24 stycznia 2020 r.
2019-12-16
Wyzwania na platformie edukacyjnej SIGG
Jeśli jeszcze nie zalogowaliście się do platformy edukacyjnej SIGG, to najwyższa pora, aby tam zajrzeć. Czeka na Was wiele nagród rzeczowych oraz nagrody dla całych klas polegających na dofinansowaniu przyjazdu autokarem do GPW. Nie przegapcie tej szansy! Czekamy na Was!
2019-12-04
Pierwsza transakcja do 6 grudnia w SIGG!
Nieaktywne Zespoły do dnia 6 grudnia powinny dokonać min. jednej transakcji. Po tym terminie zostaną wyłączone z rankingów i dalszej rywalizacji.
2019-11-18
Rewelacyjne stopy zwrotu SIGG!
Zespół Rolniky osiągnął zysk 4 224, 06 zł i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w naszym bieżącym ogólnopolskim rankingu. Pod koniec listopada i grudnia sprawdzimy Wasze stopy zwrotu i dla najlepszych drużyn wyślemy specjalne upominki.
2019-11-14
Złóż pierwsze zlecenie w ciągu 14 dni od rozpoczęcia gry!
Przypominamy wszystkim uczestnikom o obowiązku dokonania co najmniej jednej operacji w ciągu pierwszych 14 dni od rozpoczęcia I etapu SIGG. Jest to obowiązek wynikający z regulaminu (pkt. 12 w części dot. I etapu gry).
2019-11-07
Informacja o fałszywych mailach dotyczących SIGG!
Szanowni Państwo, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW), ostrzega przed kampanią phishingową odwołującą się do funkcjonowania Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Informujemy, że nadawcą tych wiadomości nie jest Giełda Papierów Wartościowych. Kampania polega na przesyłaniu drogą elektroniczną wiadomości zatytułowanej „Ważne dla uczestników Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej” i treści zawierającej link do złośliwego oprogramowania. Celem kampanii jest zainfekowanie komputera lub telefonu odbiorcy wiadomości złośliwym oprogramowaniem. W przypadku otrzymania takiej wiadomości prosimy o nieuruchamianie zawartych w niej linków.
2019-10-30
Platforma edukacyjna
Po otrzymaniu informacji mailowej na adres podany w czasie rejestracji możecie rozpocząć aktywność na platformie edukacyjnej SIGG. Zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.
2019-10-29
Rejestracja do SIGG dobiega końca!
Prosimy o dokonanie sprawdzenia stanu rejestracji Waszego Zespołu: 1. Czy Zespół ma pełny skład tj. od 2 do 4 osób? 2. Czy zgoda została dodana do systemu przez użytkownika w przypadku osób niepełnoletnich, a jeśli tak, to czy jest zaakceptowana przez opiekuna? Te dwa warunki są konieczne, aby rozpocząć aktywność w SIGG po uruchomieniu I etapu.