Harmonogram

03.10 – 13.11
Rejestracja Uczestników
03.11 – 12.11
Gra Testowa
14.11 - 15.01
I Etap Gry
ranking końcowy
27.02 – 31.03
II Etap Gry
11.04 – 17.04
Dogrywka dla województw
27.04
Finał gry na żywo w Sali Notowań TBC

Ranking bieżący

miejsce drużyna szkoła miasto wartość portfela zysk/strata 24h zysk/strata awans/spadek zainwestowany kapitał
111 Hala Fala TECHNIKUM ELEKTRONICZNE W BYDGOSZCZY Bydgoszcz 23,754.60 PLN 1,330.00 PLN
+5.93%
3,754.60 PLN
+18.77%
254 99.15%
112 Topolówka11 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKU Gdańsk 23,737.24 PLN 877.50 PLN
+3.84%
3,737.24 PLN
+18.69%
105 97.28%
113 KOMTRANSFORORAMATORA PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków-Nowa Huta 23,733.22 PLN 452.00 PLN
+1.94%
3,733.22 PLN
+18.67%
21 59.97%
114 Jaskinia Nerdów TECHNIKUM NR 3 Malbork 23,730.49 PLN 1,425.00 PLN
+6.39%
3,730.49 PLN
+18.65%
310 97.90%
115 FC Dziki 3D III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Ostrów Wielkopolski 23,726.91 PLN 51.70 PLN
+0.22%
3,726.91 PLN
+18.63%
-14 74.09%
116 PALEMKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 23,711.09 PLN -14.00 PLN
-0.06%
3,711.09 PLN
+18.56%
-16 71.09%
117 Grajewo enjoyers TECHNIKUM W GRAJEWIE Grajewo 23,706.37 PLN 136.41 PLN
+0.58%
3,706.37 PLN
+18.53%
-9 99.96%
118 PYDI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 23,694.36 PLN 1,425.00 PLN
+6.40%
3,694.36 PLN
+18.47%
322 98.05%
119 Topolowka36 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GDAŃSKU Gdańsk 23,692.25 PLN 143.80 PLN
+0.61%
3,692.25 PLN
+18.46%
-9 96.09%
120 Ziomy III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W NOWYM SĄCZU Nowy Sącz 23,687.41 PLN 147.27 PLN
+0.63%
3,687.41 PLN
+18.44%
-9 84.04%

Data wygenerowania rankingu: 2023-01-12 (Ranking jest aktualizowany raz dziennie po godz. 20)