Harmonogram

21.09 - 1.11
Rejestracja Uczestników
06.10 - 25.10
Gra Testowa
02.11 - 07.01.2022
I Etap Gry
01.03 - 31.03
II Etap Gry
14.04 - 20.04
Dogrywka dla województw
28.04
Finał gry na żywo w Sali Notowań

Ranking bieżący

miejsce drużyna szkoła miasto wartość portfela zysk/strata 24h zysk/strata awans/spadek zainwestowany kapitał
21 Soda ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.JULIANA TUWIMA TECHNIKUM NR 11 Bielsko-Biała (powiat Bielsko-Biała) 21,622.79 PLN -135.39 PLN
-0.62%
1,622.79 PLN
+8.11%
-4 77.54%
22 Równoległa siła 3 TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO-KOMPUTEROWE IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO Śródmieście (powiat Warszawa) 21,614.79 PLN -4.20 PLN
-0.02%
1,614.79 PLN
+8.07%
0 21.80%
23 Profesjonalni kopacze 43 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE NR 43 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. LOTNIKÓW AMERYKAŃSKICH Bielany (powiat Warszawa) 21,595.72 PLN 330.00 PLN
+1.55%
1,595.72 PLN
+7.98%
20 91.87%
24 KOPERINA TECHNIKUM NR 2 W WEJHEROWIE Wejherowo (powiat wejherowski) 21,566.20 PLN -27.70 PLN
-0.13%
1,566.20 PLN
+7.83%
1 96.43%
25 3Gf TECHNIKUM NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA PAWŁA II Jasło (powiat jasielski) 21,561.82 PLN -47.05 PLN
-0.22%
1,561.82 PLN
+7.81%
-2 86.98%
26 luuuzik XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA BANACHA Mokotów (powiat Warszawa) 21,547.03 PLN -187.50 PLN
-0.86%
1,547.03 PLN
+7.74%
-8 99.92%
27 Crypto Profit I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ STALOWA WOLA (powiat STALOWOWOLSKI) 21,514.23 PLN 108.00 PLN
+0.50%
1,514.23 PLN
+7.57%
10 44.18%
28 No Name ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Łosice (powiat łosicki) 21,489.03 PLN -762.30 PLN
-3.43%
1,489.03 PLN
+7.45%
-21 98.96%
29 BATATY TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO-KOMPUTEROWE IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO Śródmieście (powiat Warszawa) 21,465.84 PLN -647.17 PLN
-2.93%
1,465.84 PLN
+7.33%
-19 98.31%
30 DZWONI PAPUGA VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KIELCACH Kielce (powiat Kielce) 21,462.95 PLN 133.34 PLN
+0.63%
1,462.95 PLN
+7.31%
10 51.06%

Ranking jest aktualizowany raz dziennie po godz. 20